Gauti naujienas

ŽIEMOS PASAKA 2006 M.

Projekto data: 2006 11 25 – 2007 01 06


Kalėdinis projektas, atvirai senamiesčio erdvei, „Žiemos pasaka“ – tai tęstinis, tradicinis renginys, vykstantis kasmet Kauno senamiestyje, M.Valančiaus gatvėje ir parke.
Bus sukūrta šventinė instaliacijų kompozicija pagal Lietuvos poetės Salomėjos Nėries eilėraštį „ Žiemos pasaka“ (…pusnynuos nykštukai miega, aukso žuvys po ledu, bėga ragana per sniegą nepalikdama pėdų, apie trečią brolį Joną, koks jis raitelis puikus apie eglę žalčio žmoną medžiais paverstus vaikus… ) Sukursime temines kompozicijas pagal šią poemą.
Figūrinės kompozicijos išsidėstys parko teritorijoje. Toks pasakų pateikimas bus gerai suprantamas jaunam žiūrovui, o taip pat suaugusiems sugrąžins prisiminimus apie vaikystę bei jos šventinius stebūklus. Tai ne tik šventinis pramoginis projektas, bet ir edukacinis švietėjiškas projektas, kuris skatins domėtis Lietuvos tautosaka, pasakomis, legendomis… visos kompozicijos bus išradingai apšviestos lemputėmis ir prožektoriais, kurie suteiks Kauno senamiesčiui šventinę Kalėdų nuotaiką.

Galerija

Socialiniai partneriai

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ROTUŠĖS AIKŠTĖS DRAUGIJA
ASOCIACIJA KAUNIETĖ