Gauti naujienas

KALĖDINIS PROJEKTAS 2005 m.I „ANGELŲ SIESTA“ – skulptūrinė kompozicija M. Valančiaus gatvėje (lauke).

Dailininkės Gaila Akelienė ir Jolanta Šmidtienė sukurs figūrinę kompoziciją, kuri vaizduos angelus, sutūpusius pailsėti ant baltų suoliukų. Vėjyje plevens jų ažūriniai sparnai, mistiniai angelai leisis iš erdvės ir tūps poilsiui ant žemės.

II „SPINDINTI ERDVĖ – Tekstilės meno galerijos sienas puoš spindintys kūriniai.

Menininkai Loreta Šveikauskienė, Lina Jonikė, Jūratė Petruškevičienė, Jolanta Šmidtienė, Ramutė Stakėnienė, Inga Likšaitė ir Kauno dailės instituto studentai sukurs parodos ekspoziciją ant sienų. Taip kalbėsime apie vertybes, prabangą ir grožį.

Kūriniai bus atlikti naudojant spindinčius siūlus, medžiagas, dažus ir kitas auksą ar spindėjimą imituojančias priemones. Dekoratyvūs, prasmingi – konceptualūs ir funkcionalūs kūriniai simbuolizuos brangiausią ir gražiausią (spindinčią) katalikų šventę. Kalėdos - tai didžiausias turtas, kurį mes gavome su Kristaus gimimu.III „KŪČIŲ STALAS“

Artėjant gražiausioms metų šventėms Tekstilės meno galerija, tęsdama tradiciją, organizuoja mažosios tekstilinės plastikos parodą „Kūčių stalas“. 
Balta staltiese užtiestą „Kūčių stalą“ puoš nedidelio formato kūriniai, tarsi Kūčių vakarienei patiekti valgiai ar malonios stalo puošmenos. 
Ką mes dedame ant Kūčių stalo? 
Visų pirma - viltį (laukiame stebuklo)... juk advento maistas turi būti švarus, be blogos energijos, o Kūčių patiekalai greičiau apsivalymo ritualas, o ne maistas. 
Meilę... parodome artimiesiems ir išėjusiems, pastatydami žvakelę su nuotrauka. 
Darbštumą... juk pagaminti iškilmingą vakarienę bei stalą papuošti reikia ne tik laiko, bet ir kantrybės. 
Kūrybiškumą – kiekvienąkart Kūčių stalas prabyla nauja išmone ir jaukumu... 
Taigi, mes darome patiekalus su viltimi, prasme, meile. Tad Kūčių stalas tampa maistu ne tik kūnui, bet ir sielai. Pastarąją (sielos peno) paslaptį ir atskleis „Kūčių stalo“ ekspozicija Tekstilės galerijoje. 

 

Galerija

Socialiniai partneriai

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ROTUŠĖS AIKŠTĖS DRAUGIJA
ASOCIACIJA KAUNIETĖ