Gauti naujienas

2017-07-19

Mes visi kur nors bėgame, kur nors skubame. Mes pamirštame kaip gera būti šioje akimirkoje kur vyrauja ramybė ir laimė. Atrodo neįmanoma sustoti? Įmanoma. Reikia tik paprasčiausiai stabtelti, įkvėpti, pajausti, pamatyti. Dievas davė mums kūrėjo įrankius, kuriais mes sąmoningai, o kartais ir nesąmoningai naudojamės. Iš to gimsta grožis, ramybė, harmonija.

Mes  kviečiame Jus pasinerti į jogos etiudus, kurių pagalba  atskleisime savo, o gal ir šalia esančio gebėjimus mylėti save ir kitus. Galerija Balta – tai  erdvė, tarsi baltas popieriaus lapas trimatėje būsenoje: čia tyloje skamba garsas, šviesoje atsiskleidžia šešėlių spalvos, o kūne susilieja kvėpavimas, jausmas ir judesys. Meno galerija – tai erdvė, turinti savo kūrybinio užtaiso, harmonijos ir švaros energetiką, nes čia nemiega mūzos, čia  jos gyvena ir Balta Joga padės jas pamatyti, užuosti, išgirti ir išjausti. Juk balta spalva – tai šviesos, pradžios ir pabaigos spalva. Ji visų spalvų bendra harmoninga visuma.

Balta Joga meno galerijoje – pirmas toks projektas, kurio metu mes išmoksime suvokti save, kaip tobūlą meno kūrinį. O toks kūrinys geriausiai atsikleidžia baltoje erdvėje.

Ateikite ir atraskite savyje kūrėją. Renginys vyks Galerijoje Balta, kurį praves Kauno Jogos Studijos jogos meistrai Vytis Zabulėnas, Akvilė Bernotaitienė, Ilma Pranculytė-Bagdžiūienė, Aurelija Antanavičienė.

Renginio data: liepos 19 d. 19 val.

Su savimo prašome turėti kūną nevaržančią baltą aprangą, baltą patiesalą. Užsiėmimų metų avalynė nebus reikalinga.
Būtina išankstinė registracija telefonu +370 687 50411, asmenine žinute arba el. paštu galbaltai@gmail.com

Galerija

Socialiniai partneriai

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ROTUŠĖS AIKŠTĖS DRAUGIJA
ASOCIACIJA KAUNIETĖ