Gauti naujienas

2014-10-10

MUZIKOS KLAUSYMO MENAS

Jau šį penktadienį 19 val. galerijoje „Balta“
paskaita - koncertas „MUZIKOS KLAUSYMO MENAS“.


Apie muzikos poveikį žmonėms kalbama nuo neatmenamų laikų. Dar senovės Egipte, vėliau Romos ar Graikijos Imperijose žyniai tam tikra muzika gydydavo žmones. Na, o šiuolaikiniai moksliniai tyrimai nuolat mums įrodo, kad muzika gali būti ne tik malonus laisvalaikio užsiėmimas, bet ir psichologinės bei dvasinės pagalbos šaltinis.

Muzika yra labai svarbi mūsų gyvenime. Tam tikra prasme ji tėra paprasta garsų seka, išsidėsčiusi laike, tačiau pasak filosofų muzikos prigimtį galima susieti net su kosmosu. Būdama tokia visapusiška ji mus veikia ypatingai ir labai skirtingai. Vienokia muzika padeda susikoncentruoti darbams, kitokia kaip tik atpalaiduoja ir nuramina protą, dar kita skatina širdį plakti greičiau, sužadina jausmus ir pakelia ūpą, o gal net pakviečia šokiui.

Muzikos klausymo menas tai unikali paskaita – koncertas, kurios metu jums pasiūlysime kaip klausyti muzikos taip, kad ji turėtų maksimalų teigiamą poveikį emociniam, psichologiniam nusiteikimui, gyvenimo kokybei ar net sveikatai, gyvai iliustruodami įvairiais muzikiniais pavyzdžiais nuo baroko iki argentinietiškojo Tango.

Muzikos klausymo meno paskaitos – koncerto metu aptarsime:
- Skirtingų stilių ir epochų muzikos pavyzdžius,
- Kaip foninė muzika atsispindi mūsų gyvenime,
- Kaip nusiteikti muzikos klausymui, kad jos poveikis būtų maksimalus.

Paskaitą – koncertą ves tarptautinių konkursų laureatai, ilgamečiai kamerinio orkestro „Kremerata Baltica“ bei tarptautinio orkestro „Orchestra Ensemble Kanazawa“ Japonijoje nariai, dueto Duo „Together“ įkūrėjai smuikininkė Agnė Doveikaitė – Rubinė bei kontrabosininkas Danielis Rubinas. Agnė ir Danielis yra baigę Emocinio Intelekto – asmeninio tobulėjimo lavinimo kursą. Agnė toliau gilina savo žinias „Moters Magijos Mokykloje“ bei yra viena iš bendravimo klubo „Femina Manija“ Vilniuje organizatorių.

Muzikos klausymo meno paskaitos – koncerto kaina: 20 Lt
Bilietus bus galima įsigyti prieš renginį

Socialiniai partneriai

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ROTUŠĖS AIKŠTĖS DRAUGIJA
ASOCIACIJA KAUNIETĖ