Gauti naujienas

2014-05-26

VYNAS IR VYNUOGĖ MENE –
LINKSMA VYNO ISTORIJA

 

Galerija BALTA ir meno kavinė BALTA KAVA startuoja su turiningais renginiais apie vyną ir meną. Pirmą kartą Kaune svečiuosis profesorė iš Londono Hilary Hope Guise, kuri skaitys paskaitą „Vynas ir vynuogė mene – linksma vyno istorija“. Drauge atvyks "Vyno klubo" steigėja ir direktorė, Someljė mokyklos lektorė Rasa Starkuvienė, kuri pristatys vynus bei kartu su svečiais pagal profesionalias vyno degustavimo taisykles degustuos: Faiveley Chardonnay Bourgogne AOC 2011 bei Masciarelli Montepulciano D'Abruzzo DOC 2011. Ms. Hilary Hope Guise yra menininkė ir meno istorikė, aistringai besidominti Senovės istorija – šioje srityje ji yra apginusi daktaro laipsnį. Jos darbai reguliariai eksponuojami Londono, Berlyno, Prancūzijos muziejuose. Ms. Guise skaito paskaitas svarbiausiuose Londono muziejuose, Jungtinių Amerikos Valstijų universitetuose ir institucijose.

Paskaita vyks 2014 m. gegužės 26 d. 17.30 val., Valančiaus g. 21, Kaune.

Kaina asmeniui - 135 Lt. Registracija el. paštu: mazgass@delfi.lt iki gegužės 22 d. 12.00 val.

2014-05-26

Remio Ščerbausko fotografijų paroda

Gegužės 26 d., 20 val.
 
IŠBARSTYTAS JUDESYS –
JUDESIO VIBRACIJA –
TIRPSTANTIS JUDĖJIMAS – – –
Įvairiai galima interpretuoti


REMIO ŠČERBAUSKO fotografijų parodą, kurioje savitai sustabdyti unikalūs pasivaikščiojimų pėdsakai miesto grindinio fone.
Tapybinė judesio transformacija įtaigiai persipina su šviesos ir šešėlio žaismu palikdama dinamišką faktūrą reliatyviame laike.

 

Galerija

Socialiniai partneriai

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ROTUŠĖS AIKŠTĖS DRAUGIJA
ASOCIACIJA KAUNIETĖ