Gauti naujienas

2013-03-08

Linas kitaip – bendras seserų projektas, Nomedos Griciūtės lininių suknelių kolekcija ir Ingridos Deimantavičienės rankų darbo papuošalai, puikiai užbaigiantys ansamblio visumą.

Linas – seniausias audinys, kolekcijoje interpretuotas savaip. Tai dizainerės bandymas atsisakyti pabodusių sprendimų modeliuojant lininį rūbą – tegu jis atrodo spalvingai, prašmatniai, naujai – tiesiog kitaip! Tačiau tai bus ne madų šou su naujausiomis tendencijomis, o tarsi mažas spektakliukas. Kolekcijai įkvėpimo semtasi iš gamtos, skirtingų kultūrų, kostiumo istorijos. Kiekviena suknelė turi savo pavadinimą: Raudona vakaro saulė, Gervių šokis, Jūros puta, Rytų sodas, Vanduo, Lietuviška pieva. Kolekcija papuošta pačios dizainerės ištapytais gėlių ornamentais, paukščiais. Braižas ekstravagantiškas, lakoniškas, grakštus, ryškus, skirtingų faktūrų audinių deriniai. Suknelių kolekciją perteikia romantiški akvarelės eskizai. Savo kolekciją dizainerė skiria ne modeliui, o realiai moteriai, subrendusiai ir pasitikinčiai savimi. Būtent tokios asmenybės ją ir pademonstruos. Dizainerės kredo – kiekviena moteris gali atrodyti gerai.

Ingridos Deimantavičienės rankų darbo papuošalai, papildantys lino kolekciją, sukonstruoti iš koralų, perlų, stiklo ir įvairiausių akmenėlių - pusbrangių ir net paprasčiausių, jūros nugludintų, kurie rankose sušildyti, apipinti smulkiausiais biserio karoliukais, virsta meno kūriniais. Autorė žaidžia skirtingomis spalvomis, faktūromis ir raštais. Šiluma, romantika, vintažas ir eklektika - šios kolekcijos bruožai.

2013-03-08

Kauno dailės institute esu baigusi meninio stiklo specialybę, tačiau pastaraisiais metais kuriu papuošalus, drabužius bei įvairius aksesuarus iš tekstilės, todėl galima sakyti, kad pagrindinė mano kūrybos tema-Moteris.
Šioje parodoje, taip pat vystau šią temą. Simbolinę prasmę padiktavo medžiaga-virvė, iš kurios kūriau papuošalus , ši medžiaga pasufleravo ir pavadinimą-PRISIRIŠIMAI.

Kiekvieno žmogaus gvenime yra tam tikri periodai, kuomet mes turime savitus prisirišimus: vakystėje tai gali būti mėgiamas žaislas, drabužis, kurio nesiryžtame atsisakyti, nes jis susijęs su maloniais prisiminimais, galbūt tai kasdienis kavos gėrimo ritualas, automobilis, augintinis, knyga , maistas, kelionės ar begalė kitų dalykų pas kiekvieną skirtingų, bet kartu labia panašių . Tai daiktai sukeliantys tam tikras emocijas, jie nepavaldūs laikui todėl manau, kad tai galima pavadinti prisirišimais…

Socialiniai partneriai

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ROTUŠĖS AIKŠTĖS DRAUGIJA
ASOCIACIJA KAUNIETĖ