Gauti naujienas

2011-07-01


Kas yra tikros moters rankinė? – Tai jos visas pasaulis! Šiuolaikinė moteris turi galimybę rinktis tokią rankinę, kuri atspindėtų jos nuotaiką, emocijas, rankinę, tinkančią kiekvienai progai ir kiekvienam stiliui, kaip funkcionalų aksesuarą ar savo asmenybės išraišką. Moteris, turinti rankų darbo rankinę, dar originaliau gali pabrėžti savo skonį, individualumą bei unikalumą.
Kurdama savo rankines aš galvojau apie moters, kuri ją nešios, visumą, pomėgius, skonį, požiūrį į pasaulį ir į save, įpročius, silpnybes, statusą ir amžių. Mano tikslas buvo sukurti funkcionalią, kokybišką ir, svarbiausia, unikalią rankinę – amžino moteriškumo išraišką. Kiekviena mano kurta rankinė yra vienetinė, išsiskirianti detalėmis, audinių faktūromis ar skirtingų audinių deriniais. Todėl kiekviena iš jų – gal netikėta? Gal savita? Gal įdomi? ...Bet svarbiausia – išskirtinė! Kadangi esu tekstilininkė, tai visos mano rankinės atliktos iš audinių, beveik nenaudojant odos detalių.
Taigi, rengdama šią parodą, norėjau parodyti visoms moterims, kad atradę šiek tiek laisvo laiko, turėdamos truputį išmonės ir fantazijos, kiekviena gali pasinerti į kūrybinį džiaugsmą ir pasisiūdinti vienetinę, unikalią, originalią rankinę – vienintelę pasaulyje! Tad būkime išskirtinės, prabangios moterys!

 

Socialiniai partneriai

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ROTUŠĖS AIKŠTĖS DRAUGIJA
ASOCIACIJA KAUNIETĖ