Gauti naujienas

ARŪNAS DAUJOTAS

(1963 m. - 2012 m.)

Dailininkas gimė 1963 m. rugpjūčio 1 d., Šiauliuose. 1976 m. baigė Kauno 21-ąją vidurinę mokyklą. 1977-1982 m. mokėsi S.Žuko taikomosios dailės technikume ir įgijo meninio medžio apdirbimo specialybę. Po baigimo dailininkas kurį laiką dirbo Kauno meno dirbinių kombinate „Žilvitis“. Vėliau, įstojo į LTSR valstybinį dailės institutą Vilniuje, kurį baigė ir įgijo dailininko tapytojo ir pedagogo specialybę. Po instituto baigimo dailininkas dirbo Kauno M.K.Čiurlionio dailės muziejaus tapybos skyriaus restauratoriumi, o nuo 1991 m. atsidėjo tik kūrybiam darbui ir nuo tada aktyviai pradėjo dalyvauti parodose.

Dailininkas surengė ne vieną personalinę tapybos parodą Lietuvoje. 2000 m. A. Daujotas įstojo į Lietuvos dailininkų sąjungą.

A. Daujotas buvo išskirtinai savito braižo dailininkas. Jo kūriniai lengvai atpažįstami dėl jiems būdingų siurrealizmo dailės bruožų. Tapybinėse plokštumose dailininkas siekė vaizduoti pasąmonės impulsų, vizijų, sapnų, vidinių žmogaus jausmų bei baimių pasaulius. Jų veikėjai – fantasmagoriniai personažai, apsiausti fantastinių rūkų, padūmavusių tolių. Dailininko paveiksluose – paslapties, pavojaus, grėsmės nuotaikos.

Tapytoją Arūną Daujotą prisiminsime kaip išskirtinį dailininką, turėjusį savitą pasaulėžiūrą ir originalią mąstyseną.

Parduodami kūriniai

Tapyba

Sapnai I

180x180 cm

0.00 €

parduodama

Tapyba

Sapnai II

180x180 cm

0.00 €

parduodama

Tapyba

Sapnai III

180x180 cm

0.00 €

parduodama

Socialiniai partneriai

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ROTUŠĖS AIKŠTĖS DRAUGIJA
ASOCIACIJA KAUNIETĖ